Porady stylistek

Jeśli nie masz pomysłu na siebie i swoją garderobę oraz potrzebujesz profesjonalnej porady modowej to mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Umów się z jedną z naszych wspaniałych Galeriowych stylistek, które pomogą Ci w doborze odpowiednich ubrań.

 

Możesz także wygrać Bezpłatne konsultacje w naszym Facebookowym konkursie! Wystarczy, że odwiedzisz nasz profil na Facebook'u i wyślesz zgłoszenie za pomocą naszej aplikacji konkursowej.

 

WYŚLIJ ZGŁOSZENIE


 

Ania Oborska

...poszukiwaczka kobiecości. W jej towarzystwie odkryjesz atuty kobiecości o których nie miałaś pojęcia. Pokochasz swoje ciało, każdą jego fałdeczkę! Ania uwielbia rozbudzać pragnienie kolorów i fasonów. Jest miłośniczką sukienek i spódnic, dlatego możesz być pewna, że i Tobie będzie chciała je zaproponować. Wierzy, że ubrania budzą w nas królewny i każda z nas powinna mieć prawdziwie królewską garderobę - piękną, niepowtarzalną i stwarzającą milion możliwości kombinowania!

Organizuje "babskie spotkania" podczas których uczestniczki poznają wizerunkowe triki, przy okazji miło, kobieco spędzając czas!

Jeśli pragniesz na nowo odkryć w sobie kobiecość - wybierz Anię!

 

 


Monika Jamrych

...niech Cię nie zwiedzie jej spokojny charakter. Monika jest specjalistką od odważnych połączeń i najgorętszych trendów w modzie! Zawsze wie co jest hitem sezonu, a co pojawi się na światowych wybiegach za jakiś czas. Małymi krokami wprowadzi Cię w tajemniczą dżunglę sklepowych wieszaków i półek, żebyś nabrała pewności siebie i sprawnie podejmowała decyzje. Jest doskonałą nauczycielką więc szybko dowiesz się jak przemycać modę w codziennych czy biznesowych strojach!

Stylizuje modelki do sesji zdjęciowych i pracuje na zapleczach pokazów mody.

Jeśli pragniesz znaleźć swój własny styl i poczuć choć odrobinkę wielkiego świata mody - wybierz Monikę!

 

 


Aleksandra Tabaczyńska

…stylizacje i kreowanie wizerunku to jej pasje. Potrafi sprawić, że poczujesz się wspaniale bez względu na rozmiar i wiek. Uważa, że zharmonizowanie wyglądu z osobowością, to cel każdej stylizacji. Jest ekspertem w wybieraniu ubrań, które nadadzą twojemu ciału proporcje te najbardziej idealne.

 

Ola wierzy, że dobry styl, to nie kwestia talentu czy zasobności portfela. Elegancji i szyku można się po prostu nauczyć.

 

Jeśli chcesz rozpocząć drogę do świadomego komponowania swojego stroju i poznać osobę, z którą będziesz robić już każde zakupy – wybierz Aleksandrę!