Spotkanie z Kittybellą i inne atrakcje w Galerii Pomorskiej.

To będzie prawdziwa gratka dla wszystkich fanów gier wideo i świata YouTube. Już w sobotę, 13 kwietnia do Galerii Pomorskiej przyjedzie gwiazda młodego pokolenia, youtuberka i streamerka – Kittybella. Idolka dzieci i młodzieży spotka się z fanami i wciągnie ich do wspólnej zabawy. W ramach wydarzenia odbędą się także warsztaty programowania i konkursy, w których można będzie wygrać m.in. indywidualne spotkanie z Kittybellą.

Pseudonim „Kittybella” znają miliony dzieci w Polsce. To jedna z topowych youtuberek, znanych również z duetu Vito i Bella, uwielbianego przez najmłodszych. Jej kanał na YouTube, na którym publikuje treści związane z grami wideo, bije rekordy popularności.

Teraz mieszkańcy Bydgoszczy będą mieli niesamowitą okazję, by zobaczyć swoją idolkę na żywo. W sobotę, 13 kwietnia Kittybella zawita do Galerii Pomorskiej, gdzie spotka się ze swoimi fanami. Ulubienica dzieci i młodzieży zaprosi ich do udziału w konkursach i innych aktywnościach na scenie. Nie zabraknie także czasu na zrobienie pamiątkowych selfie, rozdanie autografów oraz przybicie piątki.

Wydarzenie z udziałem youtuberki odbędzie się w godzinach 12.00-15.00 w pasażu galerii. Mogą wziąć w nim udział wszyscy, ale dla wybranych osób będzie ono szczególne. Kilka dni wcześniej, na fanpage’u Galerii Pomorskiej na Facebooku, zostanie zorganizowany specjalny konkurs, w którym aż trzy osoby będą miały szansę wygrać indywidualne spotkanie z Kittybellą.

Dodatkową atrakcją i szansą na zdobycie nagród będzie specjalna akcja, której uczestnicy zostaną obdarowani gadżetami z serii produktów VitoTeam, w której swój udział ma także KittyBella. Aby otrzymać podarunek należy w dniu wydarzenia zrobić w galerii zakupy na kwotę minimum 150 zł, zapisać się do programu lojalnościowego I Love GP i z paragonem zgłosić się do stoiska promocyjnego. Nagrody wydawane będą do wyczerpania zapasów.

W ramach wydarzenia, które przebiegać będzie pod znakiem świata Minecraft, dzieci i młodzież zostaną zaproszeni także do udziału w warsztatach programowania i kodowania. Będzie to nie tylko świetna zabawa, ale także okazja do zdobycia wielu nowych, rozwijających umiejętności.

Każdy kto poszukuje pomysłów na sobotnie popołudnie pełne wrażeń, powinien zajrzeć do Galerii Pomorskiej.

powrót