O GALERII

Galeria Pomorska jest nowoczesnym centrum handlowym, bardzo popularnym zarówno w Bydgoszczy jak i w regionie. We wrześniu 2015 roku Galeria Pomorska poszerzyła swoją ofertę o 30 nowych lokali. Oferta sklepów i restauracji jest różnorodna i obejmuje wiele znanych marek. Na codzienne zakupy zapraszamy do hipermarketu Carrefour. Z kolei najmodniejsze w sezonie ubrania, wzory i fasony można znaleźć m.in. w sklepach: Bershka, Stradivarius, Medicine, Diverse, House, H&M, Mohito, Reserved, Orsay. Takie sklepy odzieżowe jak Kappahl oraz Pretty One mieszkańcy Bydgoszczy znajdą tylko w Galerii Pomorskiej. Zakupu sprzętu domowego można dokonać w sklepie EURO RTV AGD. Sklepy z artykułami do wyposażenia domu to: H&M Home, HOME & YOU, oraz Pepco. Na chwilę relaksu zapraszamy do nowoczesnego i komfortowego, siedmiosalowego kina HELIOS (I piętro). W każdą niedzielę zapraszamy także wszystkie dzieci do kącika zabaw, który znajduje się w środkowym pasażu. Dobry obiad podczas zakupów klienci mogą zjeść w restauracjach: McDonald’s, KFC, North Fish i innych.

Galeria Pomorska to centrum, w którym znajdziecie Państwo punkty oferujące usługi: dorabianie kluczy, usługi szewskie, bankomaty, kantor, Poczta Polska, punkty obsługi klienta sieci komórkowych: Orange, Plus, T-Mobile i Play. Na naszym parkingu wielopoziomowym – poziom 0 – znajduje się stacja ładowania samochodów elektrycznych.

Istnieje możliwość wypożyczenia wózka inwalidzkiego dostępnego w infopunkcie.

W Galerii Pomorskiej na parkingu wielopoziomowym na poziomie 0 znajduje się punkt ładowania samochodów elektrycznych.

WiFi

Na terenie całego obiektu dostępne jest dla Klientów darmowe połączenie WiFi.

Fakty i liczby

Centrum Handlowe Galeria Pomorska to powierzchnia mająca ponad 40 tyś. m2, w tym hipermarket Carrefour. Do dyspozycji klientów oddajemy ponad 130 sklepów, restauracje, wiele stoisk na pasażu oraz bezpłatny, wielopoziomowy parking na 900 miejsc postojowych, który wraz z parkingami na terenie zewnętrznym umożliwia klientom pozostawienie swojego samochodu na jednym z ponad 1400 miejsc postojowych.

  

Rozbudowa

Opierając się na silnej pozycji istniejącego centrum, postanowiliśmy rozbudować istniejące centrum. Rozbudowa Galerii Pomorskiej zapewni lepszą ofertę sprzedażową, restauracyjną i rozrywkową w jasnym, jednopoziomowym pasażu, zapewniając dogodny i miły dostęp do zakupów przez klienta.

Nowa, rozbudowana Galeria Pomorska to:

Galeria w obiektywie

Pasaże Galerii Pomorskiej

O Bydgoszczy

Bydgoszcz jest największym miastem w województwie kujawsko-pomorskiem i zarazem jest jego stolicą. Liczy sobie 383 tysiące mieszkańców. Miasto szczyci się 659-letnia tradycją. Bydgoszcz jest pięknie położona nad rzeką Brdą, a po wschodniej części miasta ociera się o Wisłę.

W największych w województwie placówkach kultury, tj. Filharmonia Pomorska im. Ignacego Paderewskiego, Opera Nova i Teatr Polski, rozkwita prężnie życie kulturalne. Przyciągają do siebie miłośników sztuki z całego świata, organizują festiwale i konkursy, najważniejsze z nich to: Bydgoski Festiwal Muzyczny, Festiwal Musica Europa Orientalis, Bydgoski Festiwal Operowy i Międzynarodowy Konkurs Młodych Pianistów Artur Rubinstein in Memoriam. Bydgoszcz może także poszczycić się pięknymi muzeami: Muzeum Okręgowe, Muzeum Dyplomacji i Uchodźstwa Polskiego, Muzeum Bydgoskiego Węzła Kolejowego, Muzeum Tradycji Pomorskiego Okręgu Wojskowego, Galeria Miejska BWA, Muzeum Farmacji.

Bydgoszcz zachwyca niewątpliwie swoimi pięknymi budowlami. Spacerując po mieście można dostrzec wspaniałe zabytki. Jednym z największych jest kościół farny, który jest okazem gotyku nadwiślańskiego. Bardzo atrakcyjne dla turystów jest Stare Miasto, z którego najbardziej wyróżniają się spichrze oraz fragment bulwarów, tzw. Stary Port. Miejscem, które warto zobaczyć jest Wyspa Młyńska, która jest niezwykle malowniczym zakątkiem Bydgoszczy. W przeszłości funkcjonowała tam jedyna w Królestwie Polskim mennica.

Niewątpliwą wizytówką miasta są dwa działające prężnie uniwersytety: Uniwersytet Kazimierza Wielkiego oraz Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy. Jest również jedyna w regionie uczelnia medyczna Collegium Medicum toruńskiego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Równie dużą sławą i uznaniem cieszy się Akademia Muzyczna.