Karta Podarunkowa Galerii Pomorskiej

W związku z decyzją o zamknięciu większości sklepów w galeriach handlowych na czas ograniczenia handlu w galeriach handlowych, karty podarunkowe, których ważność wygasa w tym czasie, tj. 20.03-03.04.2021 zostaną bezpłatnie przedłużone do 18.06.2021.  Jeżeli nastąpią zmiany w okresie ograniczeń w handlu, termin ten zostanie odpowiednio dostosowany do aktualnych rozporządzeń.

W celu przedłużenia ważności karty podarunkowej, która wygasła w trakcie ograniczenia handlu w galerii, każdy Posiadacz karty proszony jest o skontaktowanie się z nami po otwarciu galerii, najpóźniej 2 tygodnie po jej otwarciu. Datą wyjściową do przedłużenia ważności kart jest data otwarcia galerii.

W związku z zaistniałą sytuacją odbiór wszystkich opłaconych zamówień Click&Collect będzie możliwy dopiero po ogłoszeniu otwarcia galerii handlowych.

Bardzo proszę o kierowanie wszelkich reklamacji oraz zapytań na adres mailowy:karta@emlpayments.com lub o kontakt telefoniczny: (22) 490 69 23.

Dostarczymy ją do Ciebie lub możesz odebrać ją u nas!

JUŻ TERAZ KUPISZ KARTĘ PODARUNKOWĄ ONLINE

Nie masz pomysłu na prezent? Karta Podarunkowa Galerii Pomorskiej to najlepsze rozwiązanie!

To idealna propozycja na każdą okazję.

Nasza Karta Podarunkowa to przedpłacona karta płatnicza, o wartości od 30 do 4 000 złotych, ważna jest rok od daty zakupu i zapłacić nią można we wszystkich sklepach Galerii Pomorskiej*.

Kartę Podarunkową można zakupić w naszym Infopunkcie, zlokalizowanym przy wejściu obok lokalu Reserved.

Regulamin dostępny w Infopunkcie Galerii Pomorskiej.

*z wyłączeniem stoisk na pasażu oraz hipermarketu Carrefour