Ania Oborska

..poszukiwaczka kobiecości. W jej towarzystwie odkryjesz atuty kobiecości, o których nie miałaś pojęcia. Pokochasz swoje ciało, każdą jego fałdeczkę! Ania uwielbia rozbudzać pragnienie kolorów i fasonów. Jest miłośniczką sukienek i spódnic, dlatego możesz być pewna, że i Tobie będzie chciała je zaproponować. Wierzy, że ubrania budzą w nas królewny i każda z nas powinna mieć prawdziwie królewską garderobę – piękną, niepowtarzalną i stwarzającą milion możliwości kombinowania!

Organizuje „babskie spotkania” podczas których uczestniczki poznają wizerunkowe triki, przy okazji miło, kobieco spędzając czas!

Jeśli pragniesz na nowo odkryć w sobie kobiecość – wybierz Anię!

oborska-anna@wp.pl

 

ZOBACZ GALERIĘ

Monika Jamrych

…niech Cię nie zwiedzie jej spokojny charakter. Monika jest specjalistką od odważnych połączeń i najgorętszych trendów w modzie! Zawsze wie co jest hitem sezonu, a co pojawi się na światowych wybiegach za jakiś czas. Małymi krokami wprowadzi Cię w tajemniczą dżunglę sklepowych wieszaków i półek, żebyś nabrała pewności siebie i sprawnie podejmowała decyzje. Jest doskonałą nauczycielką, więc szybko dowiesz się jak przemycać modę w codziennych czy biznesowych strojach!

Stylizuje modelki do sesji zdjęciowych i pracuje na zapleczach pokazów mody.

Jeśli pragniesz znaleźć swój własny styl i poczuć choć odrobinkę wielkiego świata mody – wybierz Monikę!

ZOBACZ GALERIĘ

Galeria zdjęć

Chcesz poznać swój typ urody i znaleźć swój styl? Skorzystaj z porad naszych stylistek-wizażystek! Podczas dwugodzinnego spotkania z Anią lub Moniką dowiesz się, jakie fasony pasują do Twojej sylwetki, w jakich kolorach będziesz wyglądać najpiękniej. Dodatkowo skorzystasz z wyjątkowych rabatów i oszczędzisz pieniądze, a jednocześnie Twoja szafa się wypełni idealnymi ubraniami.

Stylizacje prowadzone są w każdą środę.

Zobacz, jak radośnie jest podczas konsultacji z naszymi stylistkami!

ZOBACZ GALERIĘ

Metamorfozy – Galeria zdjęć

Zobacz, jak wyglądała ostatnia metamorfoza ze stylistką !

ZOBACZ GALERIĘ