KFC

+48 713 861 669
HONORUJEMY GALERY

Światowy sukces KFC opiera się w dużej mierze na sekretnej recepturze, która składa się z mieszanki 11 ziół i przypraw skomponowanych przez Colonela Sandersa.

Ale nie jest to jedyny składnik, dzięki któremu miliony ludzi na całym świecie uwielbia kurczaki z KFC. Sukces tkwi w najwyższej jakości produktach i ich poszczególnych składnikach jak i wysokiej jakości serwisie polegającym na ścisłym przestrzeganiu ich przygotowania. Oczywiście bezpieczeństwo produktów oferowanych klientom nie podległa dyskusji.

Dlatego kupuje się tylko wyselekcjonowane produkty, które w większości, bo w ponad 80%, pochodzą od polskich dostawców. Świeże kurczaki, chrupiące frytki, wspaniała kukurydza i wypieczone bułki pochodzą od najlepszych polskich dostawców będących liderami w Polsce lub będącymi częścią światowych koncernów. Pozostałe produkty sprowadza się z zagranicy od zatwierdzonych najlepszych dostawców. Wynika to z troski o uzyskanie stałej i najwyższej jakości, która czasami jest niemożliwa do uzyskania w Polsce ze względu np. na uwarunkowania klimatyczne

PROMOCJE W KFC