Lee Wrangler

+48 690 501 423
HONORUJEMY GALERY

Lee® to amerykańska marka oryginalnych ubrań z dżinsu, historycznie związana z produkcją odzieży roboczej.

Lee® słynie z licznych innowacji, które za sprawą wyrobów tej marki na stałe zagościły w świecie dżinsu. Po stworzeniu pierwszego dżinsowego kombinezonu roboczego w 1911 roku marka Lee® rozpoczęła w 1913 roku produkcję kultowego modelu Union-All, by wkrótce dać światu pierwsze dżinsy zapinane na zamek błyskawiczny i pierwszą kurtkę z dżinsu. W ciągu 120 lat swojego istnienia marka Lee® wypracowała sobie status międzynarodowego symbolu ludzi ceniących sobie autentyczność i stała się marką demokratyczną, utożsamianą z odzieżą najwyższej jakości. Dziś Lee® oferuje bogaty asortyment odzieży dżinsowej i akcesoriów oraz szeroki wybór fantastycznych fasonów i wykończeń w kolekcjach dla mężczyzn, kobiet i dzieci.Produkty Lee® są dostępne w ponad 100 krajach na całym świecie.

Wrangler, marka oryginalnych, amerykańskich dżinsów, stawia sobie za cel produkowanie najlepszej nowoczesnej odzieży dżinsowej. Modnym i postępowym fasonom, takim jak męskie spodnie Ben z nogawką zwężającą się ku dołowi czy obcisłe damskie spodnie Jess z wysokim stanem, towarzyszą wykończenia zgodne z najnowszymi trendami w modzie.

Dżinsy Wrangler są zaprojektowane, tak aby były wytrzymałe, i uszyte z myślą o całkowitej swobodzie. Noszącdżinsy Wrangler, możemy dać upust swoim zwierzęcym instynktom, upajać się krążącą w żyłach adrenaliną i uwolnić swoje naturalne, dzikie i spontaniczne ja. Któż chciałby się ucywilizować? We Are Animals.

PROMOCJE W Lee Wrangler